VMSzC III. Béla Technikum
Szentgotthárd

a 2019/2020-as tanévben

Név Beosztás Tantárgyak
Bácsi Sándorné szakoktató vendéglátás
Bácsi Zoltán szakoktató faipar
Bedics Sándor középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom társadalomismeret
Dömötör Tamás középiskolai tanár, munkaközösség-vezető testnevelés
Hergovits Edit Zsófia középiskolai tanár matematika
Horváth Erika középiskolai tanár angol, természetismeret, földrajz
Kissné Köles Erika
középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom,
szlovén nemzetiségi nyelv és irodalom
Korpics Ferenc középiskolai tanár, tagintézményvezető történelem
Koszár András szakmai tanár gépészet, informatika, elektrotechnika - eletronika
Kovács András szakmai tanár, munkaközösség-vezető gépészet
Kurucz Csilla Boglárka szakmai tanár
pénzügy, vendéglátás
Major Ágota
középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom, történelem
Moldován Zsolt Zoltán
középiskolai tanár biológia, kémia, vendéglátás
Müller Eszter középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom,történelem
Nagy Magdolna gyógypedagógus gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár
Nagy Róbert István
tanár testnevelés
Némethy Zsolt középiskolai tanár testnevelés, gyógytestnevelés
Orbán Dóra szakoktató vendéglátás
Palkóné Nagy Zsuzsanna középiskolai tanár, munkaközösség-vezető informatika, matematika
Papp Anna középiskolai tanár matematika, kémia
Papp György középiskolai tanár testnevelés, informatika
Puskásné Hegedüs Tímea idegennyelvtanár német nyelv
Pusztai Zsolt szakmai tanár, szakmai tagintézményvezető-helyettes
környezetvédelem, műszaki rajz
Rüsics László szakmai tanár elektrotechnika - elektronika
Savanyó Miklós szakmai tanár elektrotechnika - elektronika
Seres Csaba József szakmai tanár, munkaközösség-vezető közgazdász
Sohár Attila Sándor
középiskolai tanár, munkaközösség-vezető informatika, fizika
Somogyi Péter
szakmai tanár gépészet, elektrotechnika - elektronika, matematika
Stummer László Ernő szakmai tanár, gyakorlati oktatásvezető pénzügy, vendéglátás
Sturmné Cernyákovics Beáta Erzsébet
idegennyelvtanár, munkaközösség-vezető német nyelv, szlovén, nemzetiségi nyelv és irodalom
Szokoli Edina középiskolai tanár angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
Támis Gábor középiskolai tanár, nevelési-oktatási tagintézményvezető-helyettes informatika, matematika, fizika
Táncos Beatrix középiskolai tanár, munkaközösség-vezető magyar nyelv és irodalom
Tóth István szakmai tanár gépészet, elektrotechnika - elektronika
Tóthné Nagy Emese középiskolai tanár, munkaközösség-vezető matematika
Óraadók
     
Faschingné Libricz Irén nyelvtanár szlovén nyelv
Gerencsér Norbert
idegennyelvtanár szlovén nyelv
Szalai Csilla
szakoktató vendéglátás
Veszelovics Tímea
szaktanár pedagógia